DIN 7504 1.4006 M 4,8X70 TX25
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75044006MT48 70
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377351418
Neto teža na 100
0,790 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
75044006MT48 70
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377351418
Neto teža na 100
0,790 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 9,5 mm |
| Visina glave (k) | 3,55 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Dimenz. dp (dp) | 4,1 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Brza montažaVrijeme montaže skraćuje se u odnosu na montažu primjenom uobičajenim vijaka za lim.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Područje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, Drvena gradnjaKarakteristike
- martenzitni ojačani plemeniti čelik (1.4006)Share DIN 7504 1.4006 M 4,8X70 TX25