DIN 7504 A2 K 3,5X22
Samobušeći vijci šesterobr. glave s upust, oblik K
Broj predmeta
75042K35 22
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377152954
Neto teža na 100
0,140 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
75042K35 22
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377152954
Neto teža na 100
0,140 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 22 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 3,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5,5 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Kutne dimenzije (e) | 5,96 mm |
| Promjer prirubnice (dc) | 8,3 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 2,8 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A2 K 3,5X22