DIN 7504 A2 M 2,9X13 TX8
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75042MT29 13
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377239488
Neto teža na 100
0,090 kg
Broj predmeta
75042MT29 13
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377239488
Neto teža na 100
0,090 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,9 mm |
| Ukupna dužina (l) | 13 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 5,6 mm |
| Visina glave (k) | 2,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX8 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Dimenz. dp (dp) | 2,3 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Brza montažaVrijeme montaže skraćuje se u odnosu na montažu primjenom uobičajenim vijaka za lim.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeBrošure o proizvodima
Share DIN 7504 A2 M 2,9X13 TX8