DIN 7504 A2 M 3,9X32 H
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75042M39 32
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377153913
Neto teža na 100
0,250 kg
Broj predmeta
75042M39 32
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377153913
Neto teža na 100
0,250 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,9 mm |
| Ukupna dužina (l) | 32 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Dimenz. dp (dp) | 3,1 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A2 M 3,9X32 H