DIN 7504 A2 M 4,2X60 H
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75042M42 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377338068
Neto teža na 100
0,479 kg
Broj predmeta
75042M42 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377338068
Neto teža na 100
0,479 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 8,2 mm |
| Visina glave (k) | 3,05 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Dimenz. dp (dp) | 3,6 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A2 M 4,2X60 H