DIN 7504 A2 M 4,8X45 V2
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75042MV48 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377251169
Neto teža na 100
0,510 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
75042MV48 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377251169
Neto teža na 100
0,510 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 9,5 mm |
| Visina glave (k) | 3,7 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | V2 |
| Oblik pogona (pogon) | Četvrtasti ključ |
| Dimenz. dp (dp) | 4 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Četverobridni pogonova vrsta pogona optimalna je dopuna poznatim prihvatima TX, PZ i PH
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeBrošure o proizvodima
Share DIN 7504 A2 M 4,8X45 V2