DIN 7504 A2 M 5,5X80 TX25
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75042MT55 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377338358
Neto teža na 100
1,190 kg
Broj predmeta
75042MT55 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377338358
Neto teža na 100
1,190 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 10,8 mm |
| Visina glave (k) | 3,95 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Dimenz. dp (dp) | 4,8 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Brza montažaVrijeme montaže skraćuje se u odnosu na montažu primjenom uobičajenim vijaka za lim.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeBrošure o proizvodima
Share DIN 7504 A2 M 5,5X80 TX25