DIN 7504 A2 O 3,5X16 H
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75042O35 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377154378
Neto teža na 100
0,085 kg
Broj predmeta
75042O35 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377154378
Neto teža na 100
0,085 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 7,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,35 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Dimenz. dp (dp) | 2,8 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A2 O 3,5X16 H