DIN 7504 A2 O 3,9X22 V1
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75042OV39 22
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377251275
Neto teža na 100
0,155 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
75042OV39 22
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377251275
Neto teža na 100
0,155 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,9 mm |
| Ukupna dužina (l) | 22 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | V1 |
| Oblik pogona (pogon) | Četvrtasti ključ |
| Kutne dimenzije (e) | 2,31 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 3,1 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Četverobridni pogonova vrsta pogona optimalna je dopuna poznatim prihvatima TX, PZ i PH
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeBrošure o proizvodima
Share DIN 7504 A2 O 3,9X22 V1