DIN 7504 A2 O 4,8X45 Z
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75042O048 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377154347
Neto teža na 100
0,470 kg
Broj predmeta
75042O048 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377154347
Neto teža na 100
0,470 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 9,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Dimenz. dp (dp) | 4,1 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A2 O 4,8X45 Z