DIN 7504 A4 K 4,2X45
Samobušeći vijci šesterobr. glave s upust, oblik K
Broj predmeta
75044K42 45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377364104
Neto teža na 100
0,380 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
75044K42 45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377364104
Neto teža na 100
0,380 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 4,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 7 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Kutne dimenzije (e) | 7,59 mm |
| Promjer prirubnice (dc) | 8,8 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 3,6 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 K 4,2X45