DIN 7504 A4 M 4,8X100 H
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75044M48 100
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377364937
Neto teža na 100
1,090 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
75044M48 100
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377364937
Neto teža na 100
1,090 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 100 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 9,5 mm |
| Visina glave (k) | 3,55 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Dimenz. dp (dp) | 4,1 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 M 4,8X100 H