DIN 7504 A4 M 5,5X100 TX25
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75044MT55 100
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377366818
Neto teža na 100
1,500 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
75044MT55 100
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377366818
Neto teža na 100
1,500 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 100 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 10,8 mm |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Visina glave (k) | 3,95 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Dimenz. dp (dp) | 4,8 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 M 5,5X100 TX25