DIN 7504 A4 M 5,5X22 Z
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75044M055 22
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377365804
Neto teža na 100
0,440 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
75044M055 22
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377365804
Neto teža na 100
0,440 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 22 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 10,8 mm |
| Visina glave (k) | 3,95 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Dimenz. dp (dp) | 4,8 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 M 5,5X22 Z