DIN 7504 A4 M 6,3X60 H
Samobušeći vijci lećaste glave, oblik M
Broj predmeta
75044M63 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377365125
Neto teža na 100
1,190 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
75044M63 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377365125
Neto teža na 100
1,190 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6,3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 12,5 mm |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Visina glave (k) | 4,55 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH3 |
| Dimenz. dp (dp) | 5,8 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 M 6,3X60 H