DIN 7504 A4 O 2,9X13 H
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75044O29 13
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377367495
Neto teža na 100
0,050 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
75044O29 13
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377367495
Neto teža na 100
0,050 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,9 mm |
| Ukupna dužina (l) | 13 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 5,5 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Visina glave (k) | 1,7 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH1 |
| Dimenz. dp (dp) | 2,3 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 O 2,9X13 H