DIN 7504 A4 O 3,9X45 TX15
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75044OT39 45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377369376
Neto teža na 100
0,290 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
75044OT39 45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377369376
Neto teža na 100
0,290 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,9 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX15 |
| Dimenz. dp (dp) | 3,1 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 O 3,9X45 TX15