DIN 7504 A4 O 4,2X16 Z
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75044O042 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377368546
Neto teža na 100
0,170 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
75044O042 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377368546
Neto teža na 100
0,170 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 8,4 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Visina glave (k) | 2,6 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Dimenz. dp (dp) | 3,6 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 O 4,2X16 Z