DIN 7504 A4 O 4,8X60 TX25
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75044OT48 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377369581
Neto teža na 100
0,620 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
75044OT48 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377369581
Neto teža na 100
0,620 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 9,3 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Visina glave (k) | 2,8 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Dimenz. dp (dp) | 4,1 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 O 4,8X60 TX25