DIN 7504 A4 O 6,3X80 H
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75044O63 80
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377368157
Neto teža na 100
1,460 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
75044O63 80
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377368157
Neto teža na 100
1,460 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6,3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 10,9 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Visina glave (k) | 3,15 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH3 |
| Dimenz. dp (dp) | 5,8 mm |
Proizvod
Primjene
Pažnja - samo za mekane materijalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeShare DIN 7504 A4 O 6,3X80 H