DIN 7967 A4 M 27
Sigurnosne matice
Broj predmeta
7967427
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377228505
Neto teža na 100
1,300 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
7967427
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377228505
Neto teža na 100
1,300 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 27 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Kutne dimenzije (e) | 47,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 41 |
| Visina (m) | 7 mm |
| Dimenz.t (t) | 1 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Područje primjene
Sigurnosna tehnikaShare DIN 7967 A4 M 27