DIN 7971 A2 C 2,2X16
Cilindarski vijci za lim s urezom
Broj predmeta
7971222 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377154811
Neto teža na 100
0,040 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
7971222 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377154811
Neto teža na 100
0,040 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,2 mm |
| Promjer inča (d) | 2 " |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,625 " |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 4,2 mm |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Visina glave (k) | 1,35 mm |
| Širina ureza (n) | 0,6 mm |
| Dubina ureza (t) | 0,55 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaShare DIN 7971 A2 C 2,2X16