DIN 7972 A2 C 2,9X6,5
Vijci za lim s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
7972229 65
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377155733
Neto teža na 100
0,024 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
7972229 65
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377155733
Neto teža na 100
0,024 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,9 mm |
| Promjer inča (d) | 4 " |
| Ukupna dužina (l) | 6,5 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,25 " |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 5,5 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Visina glave (k) | 1,7 mm |
| Širina ureza (n) | 0,8 mm |
| Dubina ureza (t) | 0,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaShare DIN 7972 A2 C 2,9X6,5