DIN 7973 A2 C 2,9X19
Lećasti vijci za lim s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
7973229 19
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377156457
Neto teža na 100
0,078 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
7973229 19
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377156457
Neto teža na 100
0,078 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,9 mm |
| Promjer inča (d) | 4 " |
| Ukupna dužina (l) | 19 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,75 " |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 5,5 mm |
| KOPFFORM | podignuta |
| Visina glave (k) | 1,7 mm |
| Širina ureza (n) | 0,8 mm |
| Dubina ureza (t) | 1,25 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Dimenz. f (f) | 0,9 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaShare DIN 7973 A2 C 2,9X19