DIN 7973 A2 C 4,8X9,5
Lećasti vijci za lim s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
7973248 95
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377156884
Neto teža na 100
0,188 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
7973248 95
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377156884
Neto teža na 100
0,188 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Promjer inča (d) | 10 " |
| Ukupna dužina (l) | 9,5 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,375 " |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 9,5 mm |
| KOPFFORM | podignuta |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Širina ureza (n) | 1,2 mm |
| Dubina ureza (t) | 2,15 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Dimenz. f (f) | 1,5 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaShare DIN 7973 A2 C 4,8X9,5