DIN 7976 A2 C 4,8X25
Šesterobridni vijci za lim
Broj predmeta
7976248 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377157690
Neto teža na 100
0,319 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
7976248 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377157690
Neto teža na 100
0,319 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Promjer inča (d) | 10 " |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 1 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Kutne dimenzije (e) | 8,71 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- Vanjski šesterokutni prihvat
Share DIN 7976 A2 C 4,8X25