DIN 7981 A2 C 4,8X25 V2
Lećasti vijci za lim s unut. Četverobr. prihvatom
Broj predmeta
79812V48 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377251824
Neto teža na 100
0,340 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
79812V48 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377251824
Neto teža na 100
0,340 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Promjer inča (d) | 10 " |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 1 " |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 9,5 mm |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Visina glave (k) | 3,55 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Četvrtasti ključ |
| Veličina pogona (Veličina p) | V2 |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Četverobridni pogonOva vrsta pogona optimalna je dopuna poznatim prihvatima TX, PZ i PH
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida.
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- Unutarnji četverobridni upust
- Lećasta glava
Brošure o proizvodima
Share DIN 7981 A2 C 4,8X25 V2