DIN 7981 A2 C 5,5X22 H
Lećasti vijci za lim s križastim urezom
Broj predmeta
7981255 22
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377160973
Neto teža na 100
0,438 kg
Broj predmeta
7981255 22
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377160973
Neto teža na 100
0,438 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5,5 mm |
| Promjer inča (d) | 12 " |
| Ukupna dužina (l) | 22 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,875 " |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 10,8 mm |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Visina glave (k) | 3,95 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH3 |
| Dimenz.m (m) | 6,5 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PH
- Lećasta glava
Share DIN 7981 A2 C 5,5X22 H