DIN 7981 A2 C 6,3X120 Z
Lećasti vijci za lim s križastim urezom
Broj predmeta
79812063 120
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377321268
Neto teža na 100
1,969 kg
Broj predmeta
79812063 120
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377321268
Neto teža na 100
1,969 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6,3 mm |
| Promjer inča (d) | 14 " |
| Ukupna dužina (l) | 120 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Promjer glave (dk) | 12,4 mm |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Visina glave (k) | 4,55 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Dimenz.m (m) | 6,7 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PZ
- Lećasta glava
Share DIN 7981 A2 C 6,3X120 Z