DIN 7981 A4 C 3,9X28 Z
Lećasti vijci za lim s križastim urezom
Broj predmeta
79814039 28
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377321558
Neto teža na 100
0,224 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
79814039 28
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377321558
Neto teža na 100
0,224 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,9 mm |
| Promjer inča (d) | 7 " |
| Ukupna dužina (l) | 28 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,8 mm |
| Dimenz.m (m) | 4,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PZ
- Lećasta glava
Share DIN 7981 A4 C 3,9X28 Z