DIN 7982 A2 C 3,9X19 V1
Vijci za lim s upušt glav i unut četverobr upustom
Broj predmeta
79822V39 19
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377251954
Neto teža na 100
0,126 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
79822V39 19
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377251954
Neto teža na 100
0,126 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,9 mm |
| Promjer inča (d) | 7 " |
| Ukupna dužina (l) | 19 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,75 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | V1 |
| Oblik pogona (pogon) | Četvrtasti ključ |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Četverobridni pogonOva vrsta pogona optimalna je dopuna poznatim prihvatima TX, PZ i PH
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida.
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- Unutarnji četverobridni upust
- Upuštena glava
Brošure o proizvodima
Share DIN 7982 A2 C 3,9X19 V1