DIN 7982 A4 C 3,5X13 Z
Vijci za lim s upuštenom glavom i križastim urezom
Broj predmeta
79824035 13
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377165848
Neto teža na 100
0,072 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
79824035 13
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377165848
Neto teža na 100
0,072 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Promjer inča (d) | 6 " |
| Ukupna dužina (l) | 13 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,5 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 6,8 mm |
| Visina glave (k) | 2,1 mm |
| Dimenz.m (m) | 4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PZ
- Upuštena glava
Share DIN 7982 A4 C 3,5X13 Z