DIN 7982 A4 C 5,5X32 Z
Vijci za lim s upuštenom glavom i križastim urezom
Broj predmeta
79824055 32
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377166371
Neto teža na 100
0,456 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
79824055 32
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377166371
Neto teža na 100
0,456 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5,5 mm |
| Promjer inča (d) | 12 " |
| Ukupna dužina (l) | 32 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 1,25 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 10,8 mm |
| Visina glave (k) | 3,4 mm |
| Dimenz.m (m) | 6,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PZ
- Upuštena glava
Share DIN 7982 A4 C 5,5X32 Z