DIN 7983 A2 C 2,9X16 Z
Lećasti vijci za lim s upušt glav i križast urezom
Broj predmeta
79832029 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377168344
Neto teža na 100
0,067 kg
Broj predmeta
79832029 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377168344
Neto teža na 100
0,067 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,9 mm |
| Promjer inča (d) | 4 " |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,625 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 5,5 mm |
| Visina glave (k) | 1,7 mm |
| Dimenz.m (m) | 3,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ1 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PZ
- Lećasta upuštena glava
Share DIN 7983 A2 C 2,9X16 Z