DIN 7983 A2 C 4,2X9,5 H
Lećasti vijci za lim s upušt glav i križast urezom
Broj predmeta
7983242 95
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377169686
Neto teža na 100
0,107 kg
Broj predmeta
7983242 95
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377169686
Neto teža na 100
0,107 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,2 mm |
| Promjer inča (d) | 8 " |
| Ukupna dužina (l) | 9,5 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,375 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 8,1 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Dimenz.m (m) | 4,9 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PH
- Lećasta upuštena glava
Share DIN 7983 A2 C 4,2X9,5 H