DIN 7983 A4 C 2,2X16 Z
Lećasti vijci za lim s upušt glav i križast urezom
Broj predmeta
79834022 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377170156
Neto teža na 100
0,037 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
79834022 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377170156
Neto teža na 100
0,037 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,2 mm |
| Promjer inča (d) | 2 " |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,625 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 4,3 mm |
| Visina glave (k) | 1,3 mm |
| Dimenz.m (m) | 2,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ1 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PZ
- Lećasta upuštena glava
Share DIN 7983 A4 C 2,2X16 Z