DIN 7983 A4 C 4,8X19 H
Lećasti vijci za lim s upušt glav i križast urezom
Broj predmeta
7983448 19
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377171542
Neto teža na 100
0,205 kg
Broj predmeta
7983448 19
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377171542
Neto teža na 100
0,205 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Promjer inča (d) | 10 " |
| Ukupna dužina (l) | 19 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,75 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 9,5 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Dimenz.m (m) | 5,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PH
- Lećasta upuštena glava
Share DIN 7983 A4 C 4,8X19 H