DIN 7983 A4 C 6,3X16 H
Lećasti vijci za lim s upušt glav i križast urezom
Broj predmeta
7983463 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377171825
Neto teža na 100
0,307 kg
Broj predmeta
7983463 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377171825
Neto teža na 100
0,307 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6,3 mm |
| Promjer inča (d) | 14 " |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,625 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 12,4 mm |
| Visina glave (k) | 3,8 mm |
| Dimenz.m (m) | 7,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH3 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- PH
- Lećasta upuštena glava
Share DIN 7983 A4 C 6,3X16 H