DIN 7984 A2 M 10X20
Cilind.vijci s unut. Šesterobr. prihv, niska glava
Broj predmeta
7984210 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377171979
Neto teža na 100
1,640 kg
Broj predmeta
7984210 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377171979
Neto teža na 100
1,640 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 7 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| Duljina navoja (b) | 20 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = reduced load capacityShare DIN 7984 A2 M 10X20