DIN 7985 A2 M 2X18 H
Lećasti vijci s križastim urezom
Broj predmeta
798522 18
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377176226
Neto teža na 100
0,046 kg
Broj predmeta
798522 18
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377176226
Neto teža na 100
0,046 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 18 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 4 mm |
| Visina glave (k) | 1,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH1 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 7985 A2 M 2X18 H