DIN 7985 A2 M 6X25 H
Lećasti vijci s križastim urezom
Broj predmeta
798526 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377177063
Neto teža na 100
0,787 kg
Broj predmeta
798526 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377177063
Neto teža na 100
0,787 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 12 mm |
| Visina glave (k) | 4,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH3 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 7985 A2 M 6X25 H