DIN 7985 A4 M 1,6X5 Z
Lećasti vijci s križastim urezom
Broj predmeta
79854016 5
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377177902
Neto teža na 100
0,012 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
79854016 5
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377177902
Neto teža na 100
0,012 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 1,6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 5 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 3,2 mm |
| Visina glave (k) | 1,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ0 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 7985 A4 M 1,6X5 Z