DIN 7985 A4 M 3X10 H
Lećasti vijci s križastim urezom
Broj predmeta
798543 10
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377179043
Neto teža na 100
0,088 kg
Broj predmeta
798543 10
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377179043
Neto teža na 100
0,088 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH1 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Visina glave (k) | 2,4 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 7985 A4 M 3X10 H