DIN 7985 A4 M 5X35 H
Lećasti vijci s križastim urezom
Broj predmeta
798545 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377179463
Neto teža na 100
0,650 kg
Broj predmeta
798545 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377179463
Neto teža na 100
0,650 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Visina glave (k) | 3,8 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 7985 A4 M 5X35 H