DIN 7985 A4 M 6X30 Z
Lećasti vijci s križastim urezom
Broj predmeta
7985406 30
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377178671
Neto teža na 100
0,875 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
7985406 30
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377178671
Neto teža na 100
0,875 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 12 mm |
| Visina glave (k) | 4,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 7985 A4 M 6X30 Z