DIN 7985 A4 M 8X35 H
Lećasti vijci s križastim urezom
Broj predmeta
798548 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377179760
Neto teža na 100
1,910 kg
Broj predmeta
798548 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377179760
Neto teža na 100
1,910 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH4 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Visina glave (k) | 6 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 7985 A4 M 8X35 H