DIN 7995 A2 4,5X20 Z
Lećasti vijci za drvo s upuš glav i križast urezom
Broj predmeta
7995245 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184030
Neto teža na 100
0,224 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
7995245 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184030
Neto teža na 100
0,224 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 8,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Duljina navoja (b) | 12 mm |
| Visina glave (k) | 2,35 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 7995 A2 4,5X20 Z