DIN 7995 A2 6,0X100 Z
Lećasti vijci za drvo s upuš glav i križast urezom
Broj predmeta
7995260 100
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184320
Neto teža na 100
1,702 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
7995260 100
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184320
Neto teža na 100
1,702 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 100 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 11 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Duljina navoja (b) | 60 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 7995 A2 6,0X100 Z