DIN 7996 A2 4,5X30 Z
Poluokrugli vijci za drvo s križastim urezom
Broj predmeta
7996245 30
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184726
Neto teža na 100
0,325 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
7996245 30
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184726
Neto teža na 100
0,325 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | Panhead |
| Promjer glave (dk) | 9 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Duljina navoja (b) | 18 mm |
| Visina glave (k) | 3,1 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 7996 A2 4,5X30 Z