DIN 7996 A2 5,0X65 Z
Poluokrugli vijci za drvo s križastim urezom
Broj predmeta
7996250 65
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184887
Neto teža na 100
0,801 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
7996250 65
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184887
Neto teža na 100
0,801 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 65 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | Panhead |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Duljina navoja (b) | 39 mm |
| Visina glave (k) | 3,5 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 7996 A2 5,0X65 Z